Safari Macerası
Yeni ay, temamız: SAFARİ MACERASI

Eşsiz ve heyecanlı bir maceraya hazır mısınız? Hadi öyleyse, bize katılın!

SAFARİ JİPİ
Kim, safariye çıkmadan önce; güvenli ve bir o kadar şık bir "Safari Jipi" olsun istemez ki? İşte sana harika bir fırsat! Hadi, parçaları birleştir, kendi safari jipini kendin inşa et ve maceraya başla!

Çocuğunuz, kendi "Safari Jipi"ni inşa ederken hem küçük hem de büyük motor kaslarını kullanacak, belleğine yepyeni anılar sığdıracak. 

SAFARİ HAYVANLARI
Heyecanlı bir "Safari Macerası" başladı! Peki ya safarideki hayvanları ne kadar yakından tanıyorsun? Her biriyle ilgili yepyeni bilgiler öğrenip, onları daha yakından tanımaya ne dersin? 

Filler, zürafalar ve daha fazlası... Çocuğunuz bu sevimli yabani hayvanlarını tek tek hazırlarken hem yaratıcılığını hem de küçük motor kaslarını geliştirecek. Böylelikle duygusal gelişimini destekleyebileceksiniz.

BUKALEMUN
Renkten renge girer, her yerde rengarenktir; bil bakalım o kimdir? Evet, doğru cevap! O, bir bukalemun! Bu ay birlikte bukalemun ve bir sürü küçük böcekler hazırlayacağız. Sonra harika bir oyun oynayacağız. Peki ya sen, bu yarışa hazır mısın? 

Böcek yakalama yarışıyla, çocuğunuzun büyük motor kaslarını da çalıştırmayı hedefliyoruz. 


TEMA KİTABI: "DODO'NUN KOMİK KARIŞIMLARI"
Her ay olduğu gibi bu ay da "Pakolino Kütüphane Üyeliği" kapsamında, kütüphanemize üye olan herkese, bu ayın temasına özel seçilmiş bir de hikaye kitabı gönderiyoruz.Paylaşmak ister misin?