Neşeli Geometri
Sonunda kavuştuk! :)
Pakolino Aralık ayı temamız: "Neşeli Geometri" 🔺🔴🔻
Yeni tema ile çocuklar geometriyi ve geometrinin inceliklerini neşeyle öğrenecek. Ayrıca, küçük motor kaslarını çalıştırarak zeka gelişimine faydalı olacak. 

TANGRAM
Biraz sabır, biraz zaman ve son olarak hayal kabiliyeti, hepsi birden devredeyse oyuna başlayalım: "Tangram" İster soyut ister somut, bakalım siz hangi şekilleri ortaya çıkaracaksınız.



ÜÇGEN PRİZMA KALEM KUTU
Yaratıcılık ve keşif bir araya geliyor, ortaya harika bir aktivite çıkıyor: Üçgen Prizma Kalem Kutu!
Çocuklar, tabanı ve iki yüzü dikdörtgenden karşılıklı iki yüzü de üçgenden oluşan bu prizma ile harika bir kalem kutusu hazırlayacak ve onu keyifle kullanacak. Çünkü onu, kendi elleriyle hazırlayacak. 


PRİZMA EŞLEŞTİRME
Keşfederek öğrenme, onun hem dil gelişimini hem de duygusal gelişimini destekleyecek. Peki ama bu aktiviteyle neler yapacak? Çocuklar bu aktiviteyle geometriyi eğlenerek, neşeyle öğrenecek. İşin içine zekanın incelikleri, şekilleri eşleştirme ve yaratıcı bir oyun giriyor. Hadi gelin, birlikte oynayalım! 


BONUS AKTİVİTE: YILBAŞI KARTLARI 
Bu ay bir de bonus bir aktivitemiz var. Sevdiklerinize verilmek üzere hazırlayacağınız, el yapımı ve muhteşem bir kart! İçine ne yazmak istediğiniz tamamen size kalmış. :) 
Paylaşmak ister misin?