biz kimiz?
img

Gittikçe daha hızlı, daha karmaşık bir hayat yaşıyoruz. Ve bu hızlı temponun içinde çocuklarımızla kaliteli vakit geçirmenin önemini hepimiz bilsek de, malesef bu her zaman yapamadığımız bir lüks haline geldi. Çocuklar doğaları itibariyle zaten çok meraklı, keşfetmeye hevesli, müthiş yaratıcı ve tüm bunları bizimle paylaşabildiklerinde çok mutlular. Anne baba olarak bize düşen sadece onlara bu zamanı ayırmak ve doğru ortamı yaratmak. Zamanı yaratmak konusunda hepimiz kararlı olsak bile doğru ortamı yaratmak o kadar da kolay olmayabiliyor. Hangi aktiviteler çocuğumun yaşına uygun? Doğru malzemeleri nereden bulmalı? Sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkıldık, nereden yeni fikirler bulabilirim? Çocuğumun eğitimine ben nasıl katkıda bulunabilirim? Benim de kendime sorduğum bu sorular Pakolino'nun çıkış noktasını oluşturdu.

Siz ve çocuğunuz için en eğlenceli ve öğretici aktiviteleri çocuk gelişimiz uzmanlarımızın da onayını alarak ve önce kendi kızım olmak üzere başka bir çok çocuğa test ettirdikten sonra sizlere gönderiyoruz.

Benim dışımda, tasarımcısından, fotoğrafçısına, programcısından, tedarikçisine kadar bu projeye dokunan herkes çok güzel bir enerji ve büyük emek verdi.

Umarım bu yolculuktan bizim kadar siz de keyif alırsınız.

Sevgiler,
Pınar Gül Ramsay
Pakolino Kurucusu, Ece'nin Annesi