Mini Manav Aktivite Kutusu

Bu ayki Mini Manav Kutusu ile çocuklar küçük motor kaslarını çalıştırıp, el becerilerini geliştirecek, bir yandan da 'mış gibi' oyunlar ile alışveriş ve finansal okur yazarlık konseptini deneyimleyecekler. Kendi diktikleri meyve ve sebzeleri, kendi tasarladıkları manav önlüklerini giyerek meyve kasasında satışa çıkaracaklar. Para takası yaparak hayat deneyimi kazanacaklar.

MEYVE SEBZE KASASI

Kendi manav tezgahını hazırlamak için gerekli tüm malzemeler burada! Çocuklar önce keçe ve elyaf ile meyve ve sebzeleri hazırlayacaklar, sonrasındaysa meyve, sebzeleri yerleştirmek için kasalarını. Bu aktivite ile küçük motor kasları, dikkat ve sabır yeteneklerini geliştirecekler.

FİYAT PANOSU VE ALIŞVERİŞ SEPETİ

Fiyat panosu olmayan manav olur mu hiç? Silip tekrar yazabileceğin sana özel panoyu önce hazırla, sonra tasarla! Ayrıca manavına gelen müşterilerin alışveriş yapabilmesi için bir sepet hazırlamayı da unutma!

MANAV ÖNLÜĞÜ

Müşterilerini ağırlamadan önce manav önlüğünü hazırla! İşte şimdi tam bir profesyonelsin. Pako Lira'larını kalıplarından çıkar ve incele. Kağıt paralar ile bozuk paraların farkı ne? Hangisi ile ne kadar meyve - sebze alabilirsin? Artık alışverişe hazırsın!

KÜTÜPHANE ÜYELİĞİ

Size çok güzel bir haberimiz var! Kitaplarını çok sevdiğimiz Redhouse Kidz ile çok güzel bir iş birliğine başlıyoruz. Eylül ayından itibaren her ay kutunuzdan o ayın temasına uygun bir de kitap çıkacak. Pakolino Kütüphanesi’ne üye olmak çok kolay. Pakolino kutu üyeliğinizi yaparken Kütüphane Üyeliği'ni de seçmeniz yeterli. Pakolino kutusu üyelik bedelinize ek olarak, her ay 10TLden ücretlendirilecektir. Ayın kitabı Redhouse Kidz bünyesindeki uzmanlar ve pedagogumuz tarafından seçilip Pakolino’ya özel basılacaktır. Kütüphane üyeliği ile Redhouse Kidz yayınevi kitaplarını piyasa değerinden %50 daha uygun fiyata alma şansınız olacak.