KAMPA GİDİYORUZ Aktivite Kutusu

Yazın bu son kutusunda çocuklarınızın hem açık havada hem de iç mekanda oynayabilecekleri aktiviteler var. Kamp teması etrafında hazırladığımız kutumuz yine eğlence ve keşif dolu 3 aktiviteyle sizler için hazır.


KAMP FENERİ

7/24 Elektrikli hayatlarımızda gecenin ve karanlığın büyüsüne biraz uzak kaldık. Bu yüzden kendi kamp fenerlerini yapmanın çocuklarınız için eğlenceli ve keşif dolu bir aktivite olacağını düşündük. Bu aktivitemizle çocuğunuzun el becerilerini güçlendirirken, karanlığı ve ışığı da onlara oyun arkadaşı ediyouz. Işık oyunları çocukların hayal gücünü harekete geçirmek için birebir!


BALIK TUTMACA

Hareket becerilerine odaklanan bu etkinliğimiz mümkünse bir su kıyısında daha da eğlenceli. Kendi hazırlayacağı mıknatıslı balıkları yine mıknatıslı oltası yardımıyla tutacağı bu aktivite, içindeki minik balıkçıyı ortaya çıkaracak. Kimbilir belki bir gün birlikte gerçek balıklar için olta sallarsınız. 


RENKLİ DOMİNO

Benzeri bulma ve eşleştirme mantığıyla işleyen aktivitemizi orjinal domino oyunundan ilhamla hazırladık. Yolladığımız yapışkan şekillerle kendi hazırlayacağı bu oyunu her yerde keyifle oynayabilmesi için çantasını da hediye ediyoruz. Kampta, sahilde, okulda ya da evde, eğlence garantisi veriyoruz!

Siz de kutularımıza üye olmak isterseniz, tıklayın..