HOŞGELDİN YENİ YIL Aktivite Kutusu

Aralık ayı tamamız YENİ YIL HEYECANI, kışın tadını çıkarmak için çocukların hem eğleneceği hem de öğreneceği aktiviteler ile yeni yıla hoş geldin diyeceğiz. Çocuklarımız bu ay, kristal süslerle minik kimyagerler olacak, iyi dilekler defterine resimler çizecek ve dileklerini yazarak hayal güçlerini yansıtacaklar belkide defterlerini ailesine, arkadaşlarına hediye verecekler. Ve resimli tombala ile ailecek ve arkadaşlar ile oynayarak harika zaman geçirebilecekler. Yeni yıl, yapılan aktivite ve oyunlar ile çok daha keyifli olacak!

Kristal Süsler

Kış aylarına kar yakışır. Dışarıda kar yağar mı yağmaz mı bilemiyoruz. Ama Pakolino’yla evde kendi kar kristallerini yapabilirsin.


İyi Dilekler Defteri

Her yıl hayatımıza yeni sürprizler getirir. Çocuklarımız kendilerinin yapacakları bu deftere yeni yıldan neler beklediklerini, istediklerini yazıp çizebilirler.


Resimli Tombala

Çocuklarımızı, çocukluğumuzun unutulmaz oyunu "tombala" ile tanıştırıyoruz. Bu güzel oyunu ailecek yada arkadaşlarıyla oynayabilecekler. Tüm ailenin birlikte oyun oynamasının çocuklarımızın duygusal gelişimi için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Ayrıca onlar için özel olarak baştan kurguladığımız tombala oyunu ile rakam ve harfleri eşleştirmelerini sağlayarak çocuklarımızın dil gelişimlerine de destek oluyoruz.


Tabii sizin için Daha Fazlasını Keşfet! kitapçığını hazırlamayı unutmadık. Tuz hamurundan süsler, buz tünelleri yapmaya ve kar tanelerini yakalamaya hazır mısınız?