Haydi Yarışalım Aktivite Kutusu

Birlikte yarışıp, hedefimizin tam isabet olmasını sağlayacak, üfleye üfleye futbolun keyfini çıkaracak ve en sonunda da kendi madalyamızı takmanın, kupamızı kaldırmanın keyfini çıkaracağız! Hazır mısınız? "Haydi Yarışalım" temamız ile çocuklar yine en sevdikleriyle birlikte vakit geçirecek, en güzel anılarına bir yenisini daha ekleyecek. 


MADALYA VE KUPA
Çocuğunuz ilk yarışını Pakolino ile yapıyor, en sevdiği yarışla motivasyonunu olumlu etkiliyor.
Şimdi sıra sende... Yarışmayı kazan, madalyanı tak ve kupanı kaldır! Çocuklar ayın ilk aktivitesi "Madalya ve Kupa" ile kendi madalya ve kupasını en ufak ayrıntısına kadar hazırlarken küçük motor kaslarını geliştiriyor, araştırıyor, öğreniyor.MİNİ DART
Hedef al, topunu fırlat, tam isabet! Ayın ikinci aktivitesiyle çocuklar "Mini Dart" ile hem büyük ve küçük motor kaslarını geliştirecek hem de daha iyi bir nişancı olmayı öğrenecek.


PON PON FUTBOLU
Nefes al, nefes ver; haydi başla! 
Bu oyunda nefesi kuvvetli olan kazanıyor. Çocuklar kendi futbol sahalarını ve oyuncularını kendileri hazırlıyor, keşfediyor, öğreniyor; futbolun keyfini doyasıya çıkarıyor. Tüm bunları yaparken de küçük motor kaslarını geliştiriyor.

Aktivitelerin yapım aşamasına dair videoyu Youtube kanalımızdan, ve ya bu linkten izleyebilirsiniz.


TEMA KİTABI: "SOL SAĞ KİTABIM"