Çocuğunuzu Ekran Başından Kaldıramıyor musunuz? Aktivite Kutusu

Çocuğunuzu televizyonun, cep telefonunun, tabletlerin başından kaldırmakta zorlanıyorsanız, Pakolino aktivite kutuları size hem eğlenceli, hem ekonomik hem de pratik bir çözüm sunuyor! 

Yaza özel farklı kampanyalarımızdan birini seçin, çocuğunuzla hem başbaşa kaliteli zaman geçirin, hem de onun sağlıklı gelişimine destek olun.

1) 3 Aylık üyelik başlatın, bu ayın MÜZİĞİN RİTMİ teması 29TL'ye gelsin, çocuğunuz hem kendi müzik entrümanlarını hazırlasın hem de nota ve ritimleri keşfetsin!


2) 3 Aylık üyeliği tek seferde ödemeyi tercih ederseniz, bu yaz kampanyası tam size göre.  Aşağıdaki görseli tıklayın, tek sefer ödemede 50TL indirimle 147TL yerine 97TL ödeyin! Kutularınızı dilerseniz 3'ü birden, dilersenize aydan aya alabilirsiniz.

3) Çok methini duyduk ama Pakolino'yu daha denemedik diyorsanız çok sevilen UZAY KAŞİFİ kutumuzu deneme kutusu olarak almaya ne dersiniz? Hem de 59TL yerine sadece 39TL! Memnun kalırsanız dilediğiniz zaman üyemiz olabilirsiniz.

4) Biz zaten Pakolino'ya bayılıyoruz diyorsanız, o zaman 12 aylık üyelikte tek ödemede size %25 indirim sunalım! Kutuların tanesi 29TL'ye geliyor :) Kampanyadan faydalanmak için aşağıdaki görseli tıklayın.

Dilerseniz kredi kartı dilerseniz aydan aya ödemeli aboneliklerimizde cep telefonu faturanız/kontörünüzle mobil ödeme yapabilirsiniz.